• Profilo Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Profilo Servisi - Profilo Onarımı - Profilo Bakımı - Profilo Montajı - Profilo Teknik Servisi

Profilo Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemli

Sahip olduğu ürünlerin kalitesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Profilo markalı beyaz eşyalarınıza, firma olarak yine müşteri memnuniyeti odaklı bakım, onarım ve tamir hizmeti sağlamaktayız. Geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan ve ürettiği ürünlerin kalitesiyle bilinen bu Markanın teknik hizmetini, sahip olduğumuz profesyonel ekibimizle aynı kalitede sürdürmekteyiz. Müşteri destek birimizin kolay ulaşılabilirliği sayesinde sorunlarınıza hızlı ve etkin çözümler getirebilmemiz sayesinde müşteri memnuniyeti kendiliğinden sağlanmış oluyor.

Servisimizden Faydalanabileceğiniz Ürünler

Türkiye piyasasında bulunan ve Profilo markalı olarak üretilen hemen hemen her ürün için gerekli yedek parça ve servis imkânı firmamız tarafından sağlanıyor. Bulaşık makinesinden, kombiye, termosifondan çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesine, klima, buzdolabı, fırın çeşitleri gibi birçok beyaz eşyaya firmamız tarafından teknik servis olanağı bulunuyor. Hatta küçük ev aletlerinizi bile dilerseniz evinizden alarak, dilerseniz servisimize kendiniz getirerek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Neden Firmanızı Tercih Etmeliyim?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşteri hizmetleri sorununuzu dikkatlice dinleyerek sorunun ne olduğunu anladıktan sonra, kimi zaman servis hizmetine gerek kalmaksızın, sizi kolay ve anlaşılır bir şekilde yönlendirerek sorunuzu çözmeye yardımcı olur. Müşteri hizmetleri ile çözemediğiniz sorunlarınız için teknik ekibimiz mümkün olan en kısa sürede tarafınıza yönlendirilir. % 100 orijinal yedek parça garantisiyle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Etiket : Profilo Beyaz Eşya Servisi, Profilo Çamaşır Makinesi Servisi, Profilo Bulaşık Makinesi Servisi, Profilo Buzdolabı Servisi, Profilo Ankastre Servisi, Profilo Fırın Servisi, Profilo Klima Servisi, Profilo Ocak Servisi, Profilo Servisi, Profilo Servisleri, İstanbul Profilo servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP